Beet juice is the most popular by far.
But the best way to figure out cost effectiveness is the break it down as price per pound IMO, like most things in life, you get what you pay for. That's the best way to judge value when looking at alternative fluids IMO.
But the best way to figure out cost effectiveness is the break it down as price per pound IMO, like most things in life, you get what you pay for. That's the best way to judge value when looking at alternative fluids IMO.